Wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego!

Drogie Czytelniczki i Czytelnicy Babińca Literackiego!

Z satysfakcją informujemy, że III Konkurs Ogólnopolski Konkurs Poetycki Babińca Literackiego dobiegł końca. Jak co roku, otrzymałyśmy mnóstwo interesujących wierszy, za które serdecznie dziękujemy!

Nad werdyktem, poprzez tajne głosowanie, sumiennie pracowało jury, w skład którego ponownie weszła cała czynna redakcja portalu oraz laureatki poprzednich dwóch edycji, tj. Elżbieta Lipińska i Anna Zygmunt.

W efekcie mamy przyjemność ogłosić, iż zwyciężczynią III Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego Babińca Literackiego została Anna Dwojnych z wierszem „Pamięci prababci”!!

Wyróżnienia otrzymują także: Katarzyna Klakla za wiersz „rabunek sumienia” oraz Elżbieta Tylenda za „POSTSCRIPTUM”. Dzięki naszym sponsorom nagród, nowością w tegorocznym konkursie jest również nagroda dla przedstawiciela panów, którą otrzymuje: Tomasz Madej za wiersz „* * *”.

Serdecznie gratulujemy! Wszystkie wyróżnione autorki i autora prosimy o kontakt z Anna Musiał w celu przekazania adresu do wysyłki nagród. (lub przez adres mailowy: babiniecliteracki@gmail.com)

Ponadto, podobnie jak rok temu, w ramach podziękowań za aktywny udział w konkursie, wszystkie wiersze kobiet, które zostały uwzględnione podczas głosowania jury, zostaną opublikowane w ramach akcji #konkursowypiątek. Publikacje, zgodnie z nazwą, będą ukazywały się w wybrane piątki miesiąca, począwszy od 11 października, aż do wyczerpania listy wyróżnień. Poza miejscem 2. i 3. pozostałe teksty będą publikowane według uznania Redakcji.

Za moment na stronie ukaże się zwycięski wiersz,
zapraszamy i życzymy przyjemnej lektury!

załoga Babińca Literackiego w składzie:

Joanna Fligiel, Katarzyna Zwolska-Płusa, Anna Musiał, Basia Raychert-Anaszewska

#trzecikonkursbabińca
#konkursowypiątek

Komentarze

Popularne posty